Pracujte s námi, ne pro nás!

Jsme nemocnice, která dělá věci jinak. Asi správně, když jsme byli několikrát oceněni coby nejlepší nemocnice v kraji. Nejsme největší, neděláme ty nejsložitější operace, nemáme ta nejšpičkovější zařízení – ale pracujeme spolu rádi, jsme jeden týmzpůsob práce a její organizaci si můžeme uspořádat po svém. Mladí i zkušenější mají možnost přijít s vlastními nápady a realizovat je. Nejsme na to sami – máme zázemí v rodině AHC a.s., skupině s 13 lůžkovými zařízeními a více než 20 terénními službami.

Severočeský Duchcov je podmanivé městečko s velkým duchem i minulostí, vždyť i proslulý milovník života Casanova si oblíbil místní zámek a okolí, z města je blízko do hor a hodinu cesty autem na kraj Prahy. Zdejší parky a jezera jsou jako stvořená pro rodinné procházky. Naše nemocnice je fajn pro začínající lékaře, kteří nechtějí roky čekat na své první operace, přijde vhod těm, kteří mají plné zuby stresu z velkých nemocnic, a ocení ji i lékaři, kteří zde na sklonku kariéry najdou respekt a uznání. U nás si každý z vás může přizpůsobit svou pracovní kariéru svým snům a představám. Pojďte se k nám přidat! 

Hledáme internisty, chirurgy, kardiology… A i jiné odbornosti jsou vítány. Specializujeme se na jednodenní chirurgii a následnou péči (zatím :-).

Co vám nabídneme?

Nechceme za každou cenu přebíjet konkurenční nabídky, ale samozřejmostí je motivující a férová mzda, několik desítek tisíc jako náborový příspěvek, pomůžeme s bydlením, nabízíme 5 dnů volna nad rámec řádné dovolené, přispějeme na stravu…ale to jsou běžné věci. Podstatné je, že pracujeme s chutí, podle svého, se vzájemným respektem a nepotrpíme si na tradiční nemocniční praktiky.

Je to jako tato kampaň – nedělá ji pro nás žádná věhlasná reklamní agentura, ale studenti Karlovy univerzity, budoucí markeťáci. S minimálním rozpočtem. Protože i pro mladé lidi je zdraví důležité, jak řekli.


Komunikujeme neformálně a dbáme zejména na to, abychom se do práce těšili. Tak co, zkusíte to u nás? A klidně zpočátku vezměte jen pár služeb. A vsadíme se s vámi, že už u nás zůstanete.

Ozvěte se a ideálně pošlete své CV na HR@ahc.cz.

Jak hledáme lékaře do naší nemocnice? O tom více ředitel lůžkových zařízení Jan Mačejovský a markeťák David Panýr

Volné pozice

Zde najdete aktuálně vypsané pozice, na které hledáme nové kolegy. Pokud zde nevidíte vypsanou svoji pozici, i tak nám můžete napsat a přiložit svůj životopis včetně motivačního dopisu. V případě zájmu, Vás budeme kontaktovat.

Městská nemocnice Duchcov, Nemocniční 264, Duchcov 419 01
phone 417 514 711
print 417 514 709
local_post_office info@nedu.cz
Městská nemocnice Duchcov, Nemocniční 264, Duchcov 419 01
phone 417 514 761
local_post_office lekarna@nedu.cz